Kamery live
prognoza pogody

Biblioteka zostaje w budynku PZU

26 listopada 2021 09:34

Wraz z otwarciem Miejskiego Centrum Kultury powrócił temat biblioteki, która wcześniej przez wiele lat miała swoją siedzibę właśnie w budynku przy Alejach. Część mieszkańców sądzi, że powróci ona w dawne miejsce. W związku z licznymi zapytaniami w tej sprawie, pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej wystosowali oficjalny komunikat, w którym informują, że biblioteka w najbliższym czasie nie zmieni swojej siedziby i pozostanie na najwyższych piętrach w budynku PZU przy ul. Kolejowej. 

Biblioteka zostaje w budynku PZU

Oto treść oficjalnego komunikatu:

Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu informuje, że jej siedziba znajduje się przy ulicy Kolejowej 23 w Nowym Targu /Budynek PZU, II i III piętro/. Pod tym adresem działają Wypożyczalnia dla Dorosłych oraz Czytelnia. W związku z licznymi zapytaniami Czytelników, informujemy również iż w najbliższym czasie nie jest planowana zmiana siedziby biblioteki. Zapraszamy do skorzystania z naszego bogatego księgozbioru od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 17.00.

Temat Miejskiej Biblioteki Publicznej był poruszany przez władze miasta podczas briefingu prasowego zorganizowanego tuż przed otwarciem Miejskiego Centrum Kultury. 

 -Budowa powiatowo-miejskiej biblioteki to jedno z głównych wyzwań dla miasta na najbliższą przyszłość – stwierdziła wówczas wiceburmistrz Nowego Targu Joanna Iskrzyńska – Steg. 

os 26.11.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również