Kamery live
prognoza pogody

Aneta Larysa Knap – tym razem podbija Rzym

2 lipca 2022 11:33

Nowotarska projektantka Aneta Larysa Knap już 7 lipca pokaże swoją najnowszą kolekcję w ramach Satisfashion Roma. To pokaz kolekcji głównie polskich projektantow, który odbywa się w zabytkowych wnętrzach Palazzo Ferrajoli. Aneta pokaże w Rzymie kolekcję “Mountain Moon” inspirowaną Giewontem na tle księżyca, nawiązującą barwą do natury.

Aneta Larysa Knap - tym razem podbija Rzym
 
Aneta Larysa Knap obecnie przebywa w Szardży w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie trwają międzynarodowe targi Jewels Emirates Show Expo Centre Sharjah, natomiast 7 lipca w Rzymie w Palazzo Ferrajoli podczas Satisfashion Roma pokaże na wybiegu swoją najnowszą kolekcję “Mountain Moon” inspirowaną Giewontem na tle księżyca, nawiązującą także  barwą do natury. Dokładną inspirację obrazuje  fotografia Adama Brzozy, znanego fotografa z Podhala, którego zdjęcia publikuje m.in. w National Geographic. 
 
Projektantka pojawiła się też ostatnio na okładce magazynu Offset, w którym zapowiada swój autorski pokaz mody w Krakowie w Ogrodzie Botanicznym UJ, zaplanowany na 2 września.  Będzie to wydarzenie artystyczne w otoczeniu przepięknej  przyrody, a muzyczną oprawę zapewni Basia Giewont z utworem “Nie Bede”, który przyniósł jej nagrodę Polskiego Radia podczas ostatniego festiwalu w Opolu. Magazyn OFFSET to prestiżowy miesięcznik publicystyczno- społeczny, tworzony z myślą o mieszkańcach Podkarpacia oraz województw świętokrzyskiego i małopolskiego. 
 
mat. nadesłane Folk Design
os 02.07.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
serduszko 14:07 05.07.2022

oh, no!

Zobacz również