Kamery live
prognoza pogody

20 – latek znęcał się nad rodziną, miał w domu 2 kg mefedronu

17 kwietnia 2020 12:36

Policjanci zatrzymali 20-letniego mieszkańca gminy Nowy Targ za znęcanie i posiadanie narkotyków.  Za popełnione przestępstwa grozi mu teraz kara pozbawienia wolności od roku nawet do 10 lat.

20 - latek znęcał się nad rodziną, miał w domu 2 kg mefedronu

W czwartek po południu policjanci zostali wezwani na interwencję do gminy Nowy Targ, gdzie na jednej z posesji miał  awanturować się 20-letni mężczyzna. Po przyjeździe na miejsce zastali młodego człowieka, który groził swojej matce i sąsiadce, a także uderzył swojego sąsiada, który zwrócił mu uwagę na niestosowne zachowanie. Jak się okazało, to nie pierwsze takie agresywne zachowanie 20-latka, który od jakiegoś czasu znęca się psychicznie i fizycznie nad swoją rodziną.  Policjanci ujawnili także w jego domu pewne ilości amfetaminy. Agresor został zatrzymany w nowotarskiej komendzie. Zabezpieczono  także  2 kilogramy mefedronu, który posiadał mężczyzna.

W sobotę podejrzany usłyszał prokuratorskie zarzuty znęcania, kierowania gróźb oraz posiadania znacznej ilości narkotyków. Za popełnione przestępstwa 20-latkowi może grozić kara pozbawienia wolności od roku nawet do 10 lat.

os 17.04.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również