Kamery live
prognoza pogody

15 kwietnia. To już jutro – super impreza dla Kamilki Gil

14 kwietnia 2023 17:27

SZAFLARY. Już jutro, w sobotę 15 kwietnia, „anioły Kamilki” zapraszają na wspaniale zapowiadającą się imprezę charytatywną do remizy OSP w Szaflarach. Lubiani wykonawcy, znakomici konferansjerzy, bogaty i rozmaity program artystyczny – to wszystko dla chorej na rdzeniowy zanik mięśni uroczej dwulatki z Nowego Targu. Miejsce – remiza OSP w Szaflarach. Początek – o godz. 20.00. Wstęp na imprezę – 40 zł od osoby.

15 kwietnia. To już jutro – super impreza dla Kamilki Gil

Koszt terapii genetycznej, czyli leku „Zolgensma”, który jest w stanie postawić Kamilkę Gil na nóżki, wynosi w tej chwili 10 milionów zł. Czas na uzbieranie astronomicznej kwoty jest krótki, gdyż specyfik można podawać do wagi 13,5 kilograma. A Kamilka waży w tej chwili ok. 11 kilo.

Na charytatywnej imprezie bawić będą gości Kapela Warasy oraz duet Katarzyna i Artur Likus. Rolę konferansjera-wodzireja spełni Kamil Kołodziejczyk, czyli człowiek wielu talentów, uczestnik programu „X Factor”, wokalista, zabierając publiczność – z charyzmą i energią – w podróż przez kilka gatunków muzycznych.  

Licytację poprowadzi Kabaret „Śleboda” z Gliczarowa Dolnego, znany na Podhalu i w całej Polsce z swoich materiałów filmowych zamieszczanych w Internecie. Organizatorzy zapewniają dobrą rozrywkę, obficie zaopatrzony bufet i miłą atmosferę.

Kto nie – nie będąc na Imprezie Charytatywnej – ma serce i wolę, by włączyć się w zbiórkę funduszy na zakup leku dla Kamilki, może to uczynić poprzez stronę www.siepomaga.pl/kamila-sma. Każda złotówka zwiększa jej szanse, by wygrać z czasem i z chorobą.  

(asz)

 

 

 

 

 

Anna Szopińska 14.04.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również