Kamery live
prognoza pogody

ZALPN. Druga runda rozpoczęta. Brutal powiększa przewagę

2 września 2022 12:42

Po wakacyjnej przerwie rozgrywki wznowiła Zakopiańska Amatorska Liga Piłki Nożnej.

ZALPN. Druga runda rozpoczęta. Brutal powiększa przewagę

Mocno komplikuje się sprawa obrony tytułu przez Old Tatra Team. Na otwarcie rundy rewanżowej zespół ten przegrał – bowiem z liderem, ekipą Brutal Olcza 1:4.

Co prawda na dwa gole z pierwszej połowy, najlepszego strzelca rozgrywek Krystiana Nowaka, trafieniem kontaktowym na początku drugiej odsłony odpowiedział Jacek Dyka, ale zapędy rywali ostudził Bartłomiej Tomaszkowicz.

Brutal powiększył swoją przewagę w tabeli, bowiem niespodziewanie przegrał wicelider – Gwardia Wójta, który uległ 1:3 Kanciarzom. Do przerwy dwubramkowe prowadzenie Kanciarzom dał Michał Sawina. Po zmianie stron lider Gwardii Marcin Wójt przywrócił swojej drużynie nadzieję, które jednak parę chwil później, trzecim golem dla Kanciarzy brutalnie rozwiał Jakub Berbeka.

Dużych emocji dostarczyło starcie Galaktikos ze Spartą Zakopane, która zakończyło się ostatecznie podziałem punktów. Bliżej zwycięstwa byli Ci pierwsi, którzy stworzyli sobie więcej bramkowych okazji. Byli jednak na tyle nieskuteczni, że nie wykorzystali m.in. rzutu karnego.

Wyniki 8 kolejki

Brutal Olcza – Old Tatra Team 4:1 (2:0): Nowak 2, Tomaszkowicz 2 – Dyk.

Kanciarze – Gwardia Wójta 3:1 (2:0): Mi. Sawina 2, Berbeka – M. Wójt

Galaktikos – Sparta Zakopane 1:1 (0:0): W. Worwa – Marusarz.

Fot. Paweł Budzyk

 

os 02.09.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również