Kamery live
prognoza pogody

Wiktoria umiera i tylko pilne leczenie ocali jej życie!

22 lutego 2018 21:59

Trwa zbiórka pieniędzy na leczenie 14-miesięcznej Wiktorii z Krościenka nad Dunajcem. Kilka miesięcy temu zdiagnozowano u dziewczynki guza mózgu. Pomóc może jej operacja w Wiedniu, termin której wyznaczono na 26 lutego… Do tej pory, dzięki ofiarodawcom udało się zebrać trochę ponad połowę kwoty. Wciąż jednak brakuje 144 tys. złotych. 

Wiktoria umiera i tylko pilne leczenie ocali jej życie!

Moja córeczka umiera! Te słowa brzmią jak z horroru, a tymczasem dla naszej rodziny stały się rzeczywistością. Wiki ma dopiero roczek… Zaatakował ją nowotwór – guz mózgu AT/RT. Gdy lekarz powiedział mi, że nie ma sensu operować, że moja ukochana córeczka i tak umrze, poczułam, że ktoś mi wyrwał serce. Ale w tej samej chwili odkryłam w sobie siłę, o której wcześniej nie wiedziałam. Obiecałam sobie i córeczce, że nie oddam jej śmierci! W poniedziałek dostaliśmy kwalifikację do leczenia w Wiedniu – tam ratują 50% dzieci z takim rodzajem raka! Mamy więc ogromną szansę, podczas gdy w kraju wydali wyrok śmierci. Błagam o pomoc, bo musimy być w klinice w Wiedniu jak najszybciej. Moglibyśmy jechać nawet dziś, ale nie mamy pieniędzy… – brzmi wstrząsający apel rodziców, umieszczony na stronie Fundacji Się Pomaga. 

Dane do zbiórki i więcej informacji : www.siepomaga.pl/ocalic-wiktorie

fot. Fundacja Się Pomaga

os 22.02.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również