Kamery live
prognoza pogody

To do nich należy przyszłość polskiego hokeja

W Nowym Targu odbył się kolejny Turniej Mini Hokeja, którego organizatorem jest Małopolski Okręgowy Związek Hokeja na Lodzie.

To do nich należy przyszłość polskiego hokeja

Rywalizowali ze sobą najmłodsi adepci hokeja z klubów z Nowego Targu, Oświęcimia, Dębicy oraz Sanoka.

Zgodnie z zasadami gry w mini hokeja zespoły grały w trzyosobowych składach plus bramkarz. Czas gry wynosił 18 minut, a co 60 sekund syrena oznajmiała zmianę formacji.

Mecz składał się z dwóch części, ale każda zaczynała się od wyniku 0:0 i była osobno liczona do klasyfikacji końcowej.

Grano w dwóch grupach wiekowych. W pierwszej rywalizowali zawodnicy z roczników 2009-2010 w drugiej 2011 i młodsi. 

Maciej Zubek 10.03.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

2 komentarze
Ratujmy Podhale 17:09 11.03.2019

Jak jeden z rodziców naubliżał naszemu trenerowi żaka profesorowi Słowackiemu i chciał go bić w szatni to syn tego tatusia w sobotę już grał w 1 piątce nie trzeba się podlizywać trzeba być chamem i się da wszystko. Jest to dziwny klub ten MMKS

Tatuś 05:56 11.03.2019

W naborze jesteśmy potęgą bo jeszcze rodzice inwestują i cieszą się z tego w starszych grupach jesteśmy katastrofu na sile trenerzy chcą wygrywać grając tylko najlepszymi zawodnikami a reszta nie jak się rozwijać bo trenerzy nawet na treningach kładą nacisk tylko na tych lepszych lub bardziej wpływowych . Odniosłem wrażenie że to tatusiowie jednocześnie trenerzy eliminują konkurencje swoim synusiom grającym.

Zobacz również