Kamery live
prognoza pogody

Super Finał coraz bliżej!

5 maja 2016 18:55
Wyciszenie Włącz dźwięk

Już 14 maja na sali sportowej Os. Niwa  odbędzie się największe polskie unihokejowe święto - Superfinał Salming Ekstraligi 2016. Dla tych, którzy nie będą mogli stawić się na trybunach, portal nowytarg24.tv przeprowadzi całodzienną, internetową relację "Live". 

 

Super Finał to jednodniowy turniej w którym odbędą się cztery najważniejsze mecze sezonu.  O godzinie 11 oraz 14 odbędą się pojedynki o brązowy medal kobiet i mężczyzn. O 17 oraz o 20 zaś będą miały miejsce wielkie finały rozgrywek kobiet i mężczyzn.

Tegoroczna impreza po raz pierwszy zawitała do Nowego Targu. Od wielu lat to własnie miasto jest uznawane za stolicę polskiego unihokeja. Dla kibiców przygotowano liczne konkursy, niespodzianki. Superfinał 2016 patronatem objął Marszałek Województwa Małopolskiego, Burmistrz Nowego Targu oraz Starosta Nowotarski.

Organizatorzy apelują o wcześniejsze zjawienie się na hali, gdyż ograniczona liczba miejsc może sprawić, że będzie trudno o miejsce.

NT24TV 05.05.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również