Kamery live
prognoza pogody

Spotkanie kadr pomocy społecznej Powiatu Nowotarskiego

18 kwietnia 2022 13:37

W pierwszej połowie kwietnia w siedzibie Starostwa Powiatowego w Nowym Targu doszło do spotkania kadr pomocy społecznej, podczas którego na szerszym forum omawiano kwestię regulacji prawnej zapewniającej pomoc obywatelom Ukrainy, którzy w wyniku działań wojennych zostali zmuszeni do opuszczenia swojego kraju pochodzenia. 

Spotkanie kadr pomocy społecznej Powiatu Nowotarskiego

Spotkanie zostało zorganizowane przez pracowników Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Targu, a udział w nim wzięli: sędzia Monika Młynarczyk-Mościcka – Przewodnicząca III Wydziału Rodzinnego i Nieletnich Sądu Rejonowego w Nowym Targu, Urzędujący Członek Zarządu Powiatu Karol Skrzypiec oraz kierownicy i pracownicy miejskich i gminnych Ośrodków Pomocy Społecznej z terenu powiatu.

Głównym i zasadniczym celem spotkania było wypracowanie wspólnej linii działania oraz wymiana informacji, doświadczeń i spostrzeżeń w zakresie udzielania pomocy obywatelom Ukrainy, którzy już przebywają w naszym Powiecie.  

źródło: Starostwo Powiatowe w Nowym Targu

os 18.04.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również