nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

Sportowa rywalizacja, ale i integracja

Na zaproszenie organizatora przyjechały drużyny z Czech oraz Węgier.  Stawkę uzupełniły dwie drużyny MMKS Podhala. W turnieju udział brały zawodniczki urodzone w latach 1999-2004. Grano systemem każdy z każdym, a miejscem zmagań była hala sportowa przy nowotarskiej Szkole Podstawowej numer 6.

Choć wyniki nie miały tutaj większego znaczenia, to jednak odnotować warto, że turniej zakończył się bezapelacyjnym triumfem pierwszej drużyny MMKS Podhala, która odniosła komplet trzech, w dodatku bardzo przekonujących, zwycięstw.  Drugie miejsce przypadło Czeszkom, trzecie Węgierkom, a czwarte drugiej drużynie MMKS Podhale.

Oprócz nagród zespołowych, przyznano również nagrody indywidualne. W każdym meczu zawodniczki nagradzano pamiątkowym statuetkami, a na zakończenie wybrano najlepszą „szóstkę” turniejową. Znalazło się w niej miejsce dla Izabeli Guziak z MMKS Podhale Dwa.

– Turniejowi towarzyszyła przede wszystkim świetna zabawa i przyjazna atmosfera. Nawiązały się przyjaźnie, znajomości. Oprócz zmagań na parkiecie, zawodniczki uczestniczyły we wspólnej kolacji, a także spędziły wolny czas na Termach Chochołowskich. Zarówno Węgierki jak i Czeszki bardzo serdecznie dziękowały nam za gościnę i życzliwość. Życzyłbym sobie aby ten turniej odbywał się cyklicznie, ale to wiadomo zależeć będzie od możliwości finansowych – podkreśla kierownik sekcji unihokeja w MMKS Podhale, Włodzimierz Mamak.

0 0

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jeszcze nikt nie komentował tego arytukłu.
Twój komentarz może być pierwszy!

Ostatnie nowości

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna