Kamery live
prognoza pogody

Rywale piłkarzy Podhala apelują do władz PZPN o kontynuacje rozgrywek. Nowotarżanie wstrzymują się od głosu

We wtorek Polski Związek Piłki Nożnej ma podjąć ostateczną decyzję o kontynuowaniu bądź anulowaniu sezonu 2019/2020 w rozgrywkach 3 ligi.

Rywale piłkarzy Podhala apelują do władz PZPN o kontynuacje rozgrywek. Nowotarżanie wstrzymują się od głosu

Od samego początku zdania w tym temacie są mocno podzielone. W grupie IV, w której występuje zespół NKP Podhala Nowy Targ, większość klubów jest za tym by kontynuować rozgrywki. Z inicjatywy władz Wisły Puławy został wystosowany apel do prezesa PZPN Zbigniewa Bońka, w którym przywołanych jest wiele argumentów za tym by liga była kontynuowana.

Wolę deklaracji dokończenia bieżących rozgrywek i rozstrzygnięć na boisku poprały takie kluby jak: Chełmianka Chełm, Hetman Zamość, Hutnik Kraków, Avia Świdnik, Motor Lublin, Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski, Siarka Tarnobrzeg, Sokół Sieniawa, Wisła Sandomierz, Wólczanka Wólka Pełkińska.

Nie ma w tej grupie Podhala.

– Nie zajęliśmy stanowiska, bo naszym zdaniem nie ma dobrego rozwiązania w tej patowej sytuacji. Zdajemy się więc na decyzję PZPN. Jaka będzie to ją zaakceptujemy – wyjaśnił prezes NKP, Michał Rubiś.

Maciej Zubek 11.05.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
Kibic z Polski 08:29 12.05.2020

Zarzad Podhala zachowal sie amatorsko. i jak teraz Podhale wyglada w lidze. samolopnu klub. zachowanie przypomnialo mi wstydliwe zachowanie kilka lat temu zachowanie zarzadu KH Podhale. Ja tez jestem za tym zeby liga grala poniewaz sponsorow pieniadze sa wazne i liczace. zycze zeby Liga grala i Zycze Podhale zebyscie zawitali na szczycie. Powodzenia

Zobacz również