nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

Przy Dekadzie miejsca parkingowe dla wybranych

Taki widok mogą dziś podziwiać wszyscy, którzy odwiedzili galerię handlową przy dworcu autobusowym w Nowym Targu. Miejsca parkingowe zastawione zostały paletą i drzwiami. Wygląda na to, że ma to związek z remontem jednego z tamtejszych lokali. 

Codziennie trudno tam o wolne miejsce parkingowe, teraz zdaje się to graniczyć z cudem. Wszystko przez rozstawione przed galerią handlową drzwi i paletę, które skutecznie blokują przyjezdnym możliwość zaparkowania samochodu. Być może ma to związek z trwającym remontem jednego ze sklepów ulokowanych od zewnętrznej strony galerii handlowej Dekada.

O ile takie praktyki zdarzają się na wąskich ulicach i przy domach mieszkalnych, o tyle takie zachowanie na parkingu ukierunkowanym na klientów galerii oraz pasażerów linii autobusowych jest co najmniej rażące. W szczególności, że pozostawienie tam własnego pojazdu darmowe nie jest. Według naszych informacji plac parkingowy najęty jest przez firmę EuroPark, która zajmuje się ściąganiem opłat od zaparkowanych samochodów. Pierwsza godzina jest bezpłatna tylko w przypadku, jeżeli kierowca odbierze bilet z parkomatu. W innym przypadku będzie musiał ponieść karę w wysokości prawie stu złotych. Pośpiech bądź przeoczenie informacji zamieszczonych na znakach może okazać się kosztowne.

Z tego co jednak widać, restrykcyjne zasady nie obowiązują niektórych. Tych, którzy do zarezerwowania sobie miejsc wyłącznie na własny użytek użyli drzwi i palety. 

/ps/

6 5

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

1 komentarzy

Lipiec 11, 2019, o 17:18:34

pude dodidla i telo

Ostatnie nowości

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna