Kamery live
prognoza pogody

Przy Dekadzie miejsca parkingowe dla wybranych

Taki widok mogą dziś podziwiać wszyscy, którzy odwiedzili galerię handlową przy dworcu autobusowym w Nowym Targu. Miejsca parkingowe zastawione zostały paletą i drzwiami. Wygląda na to, że ma to związek z remontem jednego z tamtejszych lokali. 

Przy Dekadzie miejsca parkingowe dla wybranych

Codziennie trudno tam o wolne miejsce parkingowe, teraz zdaje się to graniczyć z cudem. Wszystko przez rozstawione przed galerią handlową drzwi i paletę, które skutecznie blokują przyjezdnym możliwość zaparkowania samochodu. Być może ma to związek z trwającym remontem jednego ze sklepów ulokowanych od zewnętrznej strony galerii handlowej Dekada.

O ile takie praktyki zdarzają się na wąskich ulicach i przy domach mieszkalnych, o tyle takie zachowanie na parkingu ukierunkowanym na klientów galerii oraz pasażerów linii autobusowych jest co najmniej rażące. W szczególności, że pozostawienie tam własnego pojazdu darmowe nie jest. Według naszych informacji plac parkingowy najęty jest przez firmę EuroPark, która zajmuje się ściąganiem opłat od zaparkowanych samochodów. Pierwsza godzina jest bezpłatna tylko w przypadku, jeżeli kierowca odbierze bilet z parkomatu. W innym przypadku będzie musiał ponieść karę w wysokości prawie stu złotych. Pośpiech bądź przeoczenie informacji zamieszczonych na znakach może okazać się kosztowne.

Z tego co jednak widać, restrykcyjne zasady nie obowiązują niektórych. Tych, którzy do zarezerwowania sobie miejsc wyłącznie na własny użytek użyli drzwi i palety. 

/ps/

Piotr Starmach 11.07.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
*ANONIM* 17:18 11.07.2019

pude dodidla i telo

Zobacz również