Kamery live
prognoza pogody

Poszukiwany listem gończym za niepłacenie alimentów – wpadł w ręce Policji

14 marca 2019 14:52

Policjanci z rabczańskiego komisariatu uzyskali informację, że w jednym z domów w Spytkowicach przebywa poszukiwany listem gończym 40-latek. Mężczyzna miał wrócić do miejsca zamieszkania po bardzo długiej nieobecności. Dom w tym czasie był opuszczony i nikt w nim nie mieszkał. Kilka dni temu po  południu, kiedy funkcjonariusze podjechali pod dom w jednym z pokoi zapalone było światło. Jednak kiedy funkcjonariusze zbliżyli się do drzwi, nagle światło zgasło…

Poszukiwany listem gończym za niepłacenie alimentów - wpadł w ręce Policji

-Mężczyzna nie reagował na pukanie do drzwi i polecenia ich otwarcia, tylko wyglądał przez okno zza firanki. Wtedy policjanci mieli już pewność, że w środku znajduje się poszukiwany 40-latek. Na miejsce zostali wezwani strażacy z Rabki-Zdroju, którzy wyważyli drzwi – relacjonuje Dorota Garbacz z nowotarskiej komendy policji. 

Po wejściu do środka w pokoju za kanapą funkcjonariusze znaleźli poszukiwanego mężczyznę. Poszukiwany 40-latek w związku z ciążącym na nim obowiązkiem alimentacyjnym w ostatnim czasie ukrywał się za granicą. Został zatrzymany, a najbliższe 8-miesięcy spędzi w areszcie.  

źródło: KPP Nowy Targ

/os

os 14.03.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również