Kamery live
prognoza pogody

Pomoc dla pogorzelców z Chabówki

27 marca 2024 16:45

Do pożaru domu w Chabówce doszło wczoraj. Wielopiętrowy budynek jest w tej chwili jedynie ruiną, która nie nadaje się do dalszego zamieszkania, więc jego dotychczasowi mieszkańcy proszą o pomoc.

Pomoc dla pogorzelców z Chabówki

Organizatorzy zbiórki proszą o wsparcie finansowe dla swojej rodziny, która straciła dach nad głową. Środki te mają zostać przeznaczone na najpilniejsze potrzeby ofiar. 

– Przed nami czas, który zawsze kojarzył się z radością, rodziną i wspólnym dzieleniem się – Święta Wielkanocne. Jednak dla naszej rodziny, te nadchodzące święta będą obciążone bólem i stratą. W tragicznych okolicznościach, tuż przed Wielkanocą, nasi najbliżsi – rodzice i bracia – stracili swój dom w pożarze. W jednej chwili, wszystko legło w gruzach. – tymi słowami zwracają się do wszystkich organizatorzy zbiórki.

W tym momencie na ten cel udało się zebrać 2 009 złotych, nie jest to jednak wystarczająca kwota potrzebna do dalszego funkcjonowania pogorzelców. 

Zbiórkę można wesprzeć pod tym linkiem: 

https://szczytny-cel.pl/z/chabowka?v=6603e780af238

Aby całość kwoty została przekazana na cel, należy podczas wpłacania zmienić opcję ” Zwiększam cel o pomoc ” na inne i 0 zł. 

Andrzej Lach 27.03.2024
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również