Kamery live
prognoza pogody

Podhale straci swoich liderów?

Wedle uzyskanych przez nas nieoficjalnych jeszcze informacji trójka zawodników TatrySki Podhala, którzy stanowili o sile „Szarotek” w sezonie 2017/2018 znalazła się w kręgu zainteresowań Mistrza Polski GKS Tychy.
Podhale straci swoich liderów?

Propozycję przenosin na Śląsk dostał duet napastników: Siergiej Ogorodnikow i Elvijs Biezais oraz obrońca Damian Tomasik.

Oczywiście nikt na ten moment tej informacji oficjalnie nie potwierdził, ale ze źródeł zbliżonych do nowotarskiego klubu wiemy że jest „coś” na rzeczy, szczególnie że pierwsza propozycja przedłużenia kontaktu z Biezaisem i Ogorodnikowem przez działaczy Podhala nie specjalnie zadowoliła obu zawodników, a z Tomasikiem jeszcze rozmów o nowym kontrakcie nie podjęto. Ponadto pozyskaniem młodego obrońcy Podhala poważnie zainteresowany jest też wicemistrz Polski, GKS Katowice. 

 

 

Maciej Zubek 05.04.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

2 komentarze
kaja 04:56 06.04.2018

W.maju.to.polowy.drozyny.nie.bedzie

Wierny kibic 15:46 05.04.2018

Pani Agatko ☺ czas ruszyć na budowanie drużyny żeby w maju nie było zapoźno. Sezon skończony z brązem i chyba trzeba skończyć się nim cieszyć a zacząć budować drużynę.

Zobacz również