Kamery live
prognoza pogody

Pięciu kierowców straciło wczoraj prawo jazdy

28 marca 2024 14:15

Policjanci ruchu drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu zaledwie w trzy godziny zatrzymali pięciu kierujących, którzy przekroczyli prędkość o ponad 50 km/h na terenie obszaru zabudowanego. Wszystkie wykroczenia kierowcy popełnili w Rdzawce. 

Pięciu kierowców straciło wczoraj prawo jazdy

Wczorajszy wieczór okazał się pechowy dla pięciu kierujących, którzy na terenie powiatu nowotarskiego w miejscowości Rdzawka znacznie przekroczyli dozwoloną prędkość na terenie obszaru zabudowanego. Przy dozwolonej pięćdziesiątce jechali ponad 100 km/h. Zapał kierowców ostudzili policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego nowotarskiej komendy, którzy kontrolowali prędkość, z jaką poruszają się kierowcy w tym miejscu.

24-latek kierujący peugeotem przekroczył prędkość o 53 km/h, 52-latek seatem jechał 110 km/h, 20-latek 103 km/h. Za szybko o 52 km/h jechał 25-latek mercedesem i 58-latek audi. Wszystkie te wykroczenia policjanci ujawnili zaledwie w przeciągu trzech godzin służby. Cała piątka straciła prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące, została ukarana mandatami karnymi w wysokości 1 500 złotych i 13 punktami karnymi.

/źródło: Policja Nowy Targ/

Andrzej Lach 28.03.2024
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również