Kamery live
prognoza pogody

Odrobny opuszcza Tauron Podhale Nowy Targ

13 kwietnia 2021 10:41

Znany i ceniony bramkarz nowotarskich szarotek poinformował o rozwiązaniu kontraktu z władzami klubu. W ciągu czterech lat spędzonych w Nowym Targu Przemysław Odrobny wywalczył z Podhalem Nowy Targ brązowy medal.

Odrobny opuszcza Tauron Podhale Nowy Targ

Po spędzeniu czterech lat w bramce Podhala, teraz zawodnik poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych o zakończeniu swojej przygody z nowotarskimi szarotkami.

 – Dziękuję za wspólnie spędzony czas w Nowym Targu. Piękne cztery lata. Wiadomo jak to w sporcie, wyniki raz były lepsze, raz gorsze. Najważniejsze trofeum udało się wywalczyć w inauguracyjnym sezonie, gdy wspólnie z kolegami sięgnęliśmy po brązowe medale w Polskiej Hokej Lidze – napisał Przemysław Odrobny.

Ceniony i bardzo lubiany wśród nowotarskich kibiców bramkarz od przyszłego sezonu zmieni barwy. Jednocześnie nie mówi “nie” ewentualnej kolejnej współpracy z szarotkami w przyszłości.

 – Po tych kilku sezonach rozstajemy się w przyjaznej, życzliwej atmosferze (…). Podejmujemy wspólnie decyzję o rozwiązaniu kontraktu. Ustaliliśmy, że dla obu stron będzie to najlepsze możliwe wyjście. Nie zamykamy drzwi, zobaczymy, co przyniesie przyszłość. W niej jak wiadomo wszystko może się wydarzyć. Dziękuję bardzo serdecznie wszystkim kibicom, którzy byli blisko zarówno w lepszych, jak i gorszych chwilach. Miałem zawsze poczucie, że mogę na Was liczyć. Poznałem wielu fajnych, przychylnych ludzi, zżyłem się z nowotarską społecznością. Bardzo dobrze będę wspominał te cztery lata, spędzone w Nowym Targu. Cieszę się, że miałem okazję zagrać w najbardziej zasłużonym polskim klubie – zakończył popularny “Wiedźmin”. 

Przemysław Odrobny w barwach Podhala rozegrał 162 ligowe mecze, bronił ze skutecznością niemal 93 procent.

redakcja 13.04.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również