Kamery live
prognoza pogody

Nowotarżanin walczy o nagrodę w konkursie Jakuba Błaszczykowskiego!

6 kwietnia 2017 19:35

UNIHOKEJ. Niedawno wystartował konkurs „Kuba i Przyjaciele” organizowany przez wieloletniego kapitana Reprezentacji Polski i obecnego zawodnika Vfl Wolfsburg – Kubę Błaszczykowskiego. Bierze w nim udział nowotarżanin – Jakub Udziela, na co dzień trenujący unihokej.

Nowotarżanin walczy o nagrodę w konkursie Jakuba Błaszczykowskiego!

Kuba to 19-letni zawodnik klubu UKS Wiatr Ludźmierz, który wraz z drużyną, na przestrzeni ostatnich trzech tygodni, wywalczył Mistrzostwo Polski juniorów w unihokeju i 5. miejsce w debiutanckim sezonie w unihokejowej Ekstralidze. Za sobą ma również występy w Reprezentacji Polski do lat 19.

Unihokej jest nieodłączną częścią życia Kuby, który podobnie jak inni unihokeiści poświęca mu mnóstwo wolnego czasu i równie dużo pieniędzy. Wszak w Polsce to wciąż sport amatorski.

Czym jest dla mnie unihokej? Na pewno czymś wykraczającym poza pojęcie “pasji”. Jest on bowiem także moim nauczycielem, źródłem wielkich marzeń i wspaniałych wspomnień, miejscem, gdzie poznałem niesamowitych ludzi i wspaniałych przyjaciół oraz motywacją do wyciskania z siebie siódmych potów na treningu! Kocham to, co robię, mimo że nie otrzymuję za to żadnych znaczących nagród materialnych. Ale może to i lepiej – dzięki temu przynajmniej wiem, że warto się poświęcać dla tego, co “niewidoczne dla oczu”, bo jak mawiał Mały Książę: “dobrze widzi się tylko sercem”– mówi Kuba w swojej prezentacji na stronie www.kubaiprzyjaciele.pl, gdzie znajdziemy jego film konkursowy i będziemy mogli oddać na niego swój głos.

Jak wesprzeć naszego rodzimego sportowca w drodze ku realizacji marzeń? To bardzo proste:

1. Musimy wejść na stronęhttps://kubaiprzyjaciele.pl/#/projects/47

2. Następnie kliknąć „Zagłosuj”

 

3. Potwierdzić głos kontem na Facebook’u lub kontem Google (Gmail). Jeżeli posiadamy oba z wymienionych kont, możemy oddać 2 głosy.

Głosowanie potrwa do 7 maja do godziny 20:00. Głosować możemy CODZIENNIE!

Dlaczego warto zagłosować na Kubę? Mówi nam o tym samzainteresowany:

Wygrana w tym konkursie umożliwi mi wybranie się na studia i/lub założenie własnej firmy (mam już przygotowany obszerny plan funkcjonowania i rozwoju firmy), dzięki czemu dalej będę mógł kontynuować rozwijanie swojej pasji, czyli grę w unihokeja. W przeciwnym wypadku moja dalsza gra będzie znacznie utrudniona (dojazdy na treningi z Krakowa do Ludźmierza = czas + pieniądze) lub będę musiał zrezygnować albo ze studiów, albo z gry w unihoka. Część ewentualnej wygranej zamierzam również przeznaczyć na rozwój sportu w naszym regionie, szczególnie na unihokej (zakup sprzętu do treningów bramkarskich w klubie UKS Wiatr Ludźmierz, bądź też sprzętu bramkarskiego dla szczególnie uzdolnionych i ambitnych, młodych bramkarzy). 

 

ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA na KUBĘ! 

 

 

 

NT24TV 06.04.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również