Kamery live
prognoza pogody

Nowotarski Klub Sportów Walki rozpoczął sezon 2017/2018

12 września 2017 16:29

W miniony weekend NKSW oficjalnie rozpoczęło sezon startowy 2017/2018. Pierwszym sprawdzianem był udział w lidze kickbokserskiej organizowanej przez klub Halny w Nowym Sączu.

Nowotarski Klub Sportów Walki rozpoczął sezon 2017/2018

– Pojechaliśmy tam dość obszernym składem zabierając ze sobą zarówno doświadczonych zawodników jak i tych, którzy dopiero rozpoczęli swoją przygodą z tym sportem. Forma naszych podopiecznych jest zadowalająca, wygraliśmy większość pojedynków. Swoje walki zwyciężyli: Filip Bienias, Weronika Kukuczka, Konrad Hoły, Piotr Leja, Maks Hebda, Radosław Żółtek, Maks Truty, Konrad Szlęk, Łukasz Rusnak oraz zremisował Kamil Czubin – relacjonował trener Wojciech Hoły.

Dodatkowo Puchar dla Najlepszego Zawodnika wywalczył Filip Bienias – pokonał on zawodnika z “Jenel Fight Klub” Zabrze, który był o 7 kg cięższy i miał na koncie 88 walk MMA. Dzięki tym sukcesom NKSW zostało wyróżnione i nagrodzone Pucharem dla Najlepszego Klubu.

Bezpośrednio po zakończeniu Ligii, sztab szkoleniowy NKSW, pojechał na Galę Zawodową MMA do Sułkowic. Tam w walce wieczoru wystąpił i zwyciężył Kevin Szaflarski (130 kg), to była jego trzecia zawodowa wygrana. Zwyciężył techniką “duszenie północ południe”, pokonując zawodnika na co dzień trenującego w Niemczech.

– W ten oto sposób zakończyliśmy bardzo pracowity weekend. Przed nami już wkrótce kolejne wyzwania: turnieje ogólnopolskie, międzynarodowe, walki zawodowe dla prestiżowych federacji w kraju i za granicą. Korzystając z okazji chcieliśmy podziękować wszystkim firmom, które nas wspierają a w szczególności Medical Clinic Podhale, gidze najlepsi fachowcy zajmują się naszymi zawodnikami oraz Gorący Potok, w którym nasi podopieczni mogą liczyć na odnowę biologiczną. Przypominamy również że cały czas trwa nabór do naszych sekcji Kickboxingu K1 i Brazilian Jiu Jitsu – zachęca Wojciech Hoły. 

mat. prasowe

opr. os

NT24TV 12.09.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również