NALP. Sezon trwa, ale Paka Jana już jest mistrzem!

6 września 2022 10:13

Zespół Jana Leśnickiego zwycięstwem nad Pro Contract Dragon Ball, na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu zapewnił sobie kolejny w historii tytuł mistrzowski!

Wciąż sprawą otwartą pozostaje to komu przypadnie miejsce drugie. Walczą o to dwa zespoły: Joga Bonito i Gazda. Oba w tej serii dopisały do swojego dorobku 3 punkty. Joga dostała je można powiedzieć w gratisie, bowiem rywal z który miał się zmierzyć – drużyna STC – nie stawił się na boisku, za co w myśl regulaminu został ukarany walkowerem i karą pieniężną.

Gazda z kolei mierzył się z KDRK Spytkowice. Po pierwszej połowie wynik był remisowy 1:1. W drugiej połowie – przy wyniku 2:2 – czerwona kartka dla zawodnika z KDRK zdecydowanie ułatwiła zadanie drużynie Pawła Batkiewicza, która tę część spotkania wygrała 7:1, a cały mecz 8:2. Świetny mecz w drużynie Gazdy zaliczył Łukasz Ślusarek, który trzykrotnie wpisał się na listę strzelców.

W ostatnim meczu tej kolejki zespół Gim Forteca pokonał Galerię Wnętrz, dzięki czemu uciekł ze strefy spadkowej.

STC – Joga Bonito – 0:3 walkower.

Pro Contract Dragon Ball – Paka Jana 1:4 (0:2): Marszałek – T. Remiasz 3, Mikoś.

Gazda – KDRK Spytkowice 8:2 (1:1): Ślusarek 3, Dudek 2, Augustyn, Sewielski, Handzel – Wójtowicz, Rusnak.