Kamery live
prognoza pogody

NALP I liga. Miłe złego początki faworyta

13 grudnia 2022 14:56

W 6 kolejce spotkań rozgrywek I ligi Nowotarskiej Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej odbyły się trzy z czterech spotkań. Starcie Mix40 z Jogą Bonito zostało przełożone ze względu na problemy zdrowotne w drużynie Jogi.

NALP I liga. Miłe złego początki faworyta

Zaczęło się od sporego kalibru niespodzianki, bowiem Gazda mimo prowadzenia już po kilku minutach 2:0 przegrał w rozmiarach 4:5 starcie z niżej notowaną drużyną KDRK Spytkowice. Najmocniej przyczynił się do tego świetnie dysponowany tego dnia Piotr Stolarczyk, autor aż 4 goli dla zwycięskiej ekipy.

Dużych emocji dostarczyło także starcie lidera Winter Classic z ekipą STC. Skuteczność zadecydowała o zwycięstwie tych pierwszych. Gracze STC seryjnie bowiem marnowali dogodne okazje m.in. obijając czterokrotnie słupki bramki przeciwnika. Losy meczu rozstrzygnęło efektowne trafienie Krzysztofa Leśniakiewicza.

Bez historii z kolei przebiegło starcie Paki Jana z Chłopcami z PRL. Wynik 7:1 najlepiej oddaje to co działo się na parkiecie.

Paka Jana – Chłopcy z PRL 7:1 (5:0): Byrnas 2, Kostrzewa 2, Mikoś, Kostrzewa, Remiasz – Polak.

KDRK – Gazda 5:4 (3:2): Stolarczyk 4, Filas – Worwa 2, Bobek, Augustyn.

Winter Classic – STC 3:1 (2:0): Świerzbiński, Karpiel, Świerzbiński – K. Subik.

Joga Bonito – Mix40 – mecz przełożony.

Mat. Prasowy

os 13.12.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również