nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

Małe Szarotki niepokonane!

Rozegrany w niedzielę, 3 listopada na nowotarskim lodowisku Polsko-Słowacki Turniej Mini hokeja pod patronatem Burmistrza Miasta Nowego Targu Grzegorza Watychy – już za nami. Najmłodsza reprezentacja „Szarotek” zaserwowała wszystkim przybyłym do Miejskiej Hali Lodowej festiwal bramek i fantastycznych akcji. W sumie, na siedem rozegranych spotkań, Nabór MMKS Podhale Nowy Targ triumfował aż siedmiokrotnie! Hej, hej, Podhale!

Miniony turniej organizowany przez Klub Hokejowy MMKS-Podhale Nowy Targ pod patronatem Burmistrza Miasta Nowy Targ był nie tylko okazją do stawienia czoła rywalom, ale przede wszystkim sportową rywalizacją dla młodych hokeistów i okazją do prezentacji swoich umiejętności – tym bardziej, że na trybunach był mocny doping ze strony rodziców, dziadków i przyjaciół. W turnieju udział wzięło 8 drużyn:  4 z Polski – Zagłębie Sosnowiec, KS Cracovia, KS Unia Oświęcim, MMKS Podhale Nowy Targ oraz 4 ze Słowacji – HC Lučenec, MHK Kežmarok, HC LEV Dubnica , HK Altis Namestovo.

W turnieju wzięło udział łącznie około stu zawodników. W trakcie wydarzenia zostało rozegranych 28, 15-minutowych meczy, które równolegle toczyły się na tafli A i B. Numerem 1 turnieju okazała się drużyna MMKS PODHALE NOWY TARG, która na 7 spotkań w turnieju, dostarczała wszystkim radości z triumfu aż 7 razy! 


-Turniej przebiegł w doskonałej, rodzinnej atmosferze. Imprezie towarzyszyło wiele radosnych momentów, które pozwoliły zachwycić się pięknem hokeja i to w jego w najmłodszym wydaniu. Turniej nie odbyłby się bez wsparcia naszego Burmistrza Miasta, który mocno stawia na sportowy rozwój dzieci, również naszych hokejowych dzieci – podkreślają współorganizatorzy turnieju – Natomiast Cukiernia Piotra Żarneckiego, która mieści się na nowotarskim rynku obok słynnych nowotarskich lodówzadbała o dostarczenie wszystkim zawodnikom przepysznych drożdżówek, które wzmocniły sportowców podczas przerwy w meczach. Również mocne uściski podziękowań należą się Tomaszowi Kaczmarczykowi z drukarni Press Colour przy ulicy Parkowej w Nowym Targu, która również rodzinnie wspiera nowotarski hokej. Serdecznie dziękujemy rodzicom a w szczególności mamom za zorganizowanie wspaniałego poczęstunku dla gości, który był dostępny dla wszystkich na sali VIP w Miejskiej Hali Lodowej . Wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc w organizacji tego turnieju, a przede wszystkim zawsze chętnym do pomocy i gotowym do działania rodzicom, którzy zadbali o przygotowanie tafli lodowej jaki i protokołowanie wyników  – DZIĘKUJEMY! 

Poniżej prezentujemy harmonogram odbytych meczy i tabele wyników:

Jeszcze raz gratulujemy całej drużynie w składzie: 
Trener Kacper Duda.
Bramkarze : Parszywka Bartosz, Szlachtowski Alek 
Zawodnicy : Danel Piotr, Duda Eryk, Patryk Węglarczyk, Rzeczkowski Miłosz, Wsół Gabriel, Jaszczyk Helena, Marek Maciej, Zubek Szymon, Walicki Bartosz, Śiaśkiewicz Hubert.
Całym sercem zawsze zaangażowani kierownicy drużyny : Kowalski Marcin, Szlachtowski Leszek.
Współorganizator turnieju Rzeczkowski Wojciech, Tomasz Węglarczyk  

mat. nadesłane

fot. rm

Materiał filmowy z wydarzenia – w „Przeglądzie Sportowym”. 

1 2

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

1 komentarzy

Wierny kibic

05 listopada, 2019, o 15:05:09

Niesamowity sukces promocja miasta bezcenna cały świat o nich mówi dzięki tym dzieciom i rodzicom Nowy Targ choć mały jest wielki . Nawet ciocia z Canady dzwoniła do mnie czy to napewno prawda ze taki sukces.

Ostatnie nowości

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna
array(3) { [0]=> int(56) [1]=> int(68) [2]=> int(58) }