Kamery live
prognoza pogody

„Kiero” bez koronawirusa. Od poniedziałku treningi na lodzie

Dobre wieści z obozu KH Podhale. Kierownik drużyny, Wojciech Chowaniec, który pełnił funkcję serwisanta podczas ostatniego zgrupowania reprezentacji Polski, nie jest zarażony wirusem COVID-19. „Kiero” we czwartek – po otrzymaniu negatywnego wyniku testu – wrócił do swoich obowiązków w klubie.

„Kiero” bez koronawirusa. Od poniedziałku treningi na lodzie

Zawodnicy jeszcze trenują „na sucho”. Rozpoczął się już jednak proces mrożenia w Miejskiej Hali Lodowej i jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie, to w poniedziałek o godzinie 10 „Szarotki” mają odbyć pierwszy trening.

Zarząd klubu przedstawił wytyczne dotyczące udziału kibiców na meczach sparingowych rozgrywanych w Nowym Targ.  W komunikacie wydanym przez klub czytamy

Ze względu na epidemię zakażeń wirusem SARS-CoV-2 w Miejskiej Hali Lodowej w trakcie trwania meczów sparingowych będą obowiązywały specjalne zasady. Na wspomnianych spotkaniach będzie obowiązywał zaostrzony rygor sanitarny. Ilość kibiców mogących uczestniczyć w meczach będzie miała limit 500 kibiców. Należy zajmować co drugie miejsce zachowując dystans społeczny. Dodatkowo obowiązkowe będą maseczki i dezynfekcja rąk przy wejściu na teren Miejskiej Hali Lodowej.

Kibice, którzy zakupili karnety będą mogli wejść na mecze bezpłatnie. Ze względu na druk karnetów i ich późniejsze dystrybuowanie, kibice będą wpuszczani na mecze na podstawie listy zawierającej osoby, które kupiły karnet. Prosimy zatem o zabranie dokumentu tożsamości. Dla pozostałych kibiców ceny biletów wynoszą 30 zł za bilet normalny i 15 zł za bilet ulgowy. Bilety ulgowe są przeznaczony dla dzieci do 16. roku życia oraz osób powyżej 65. roku życia.

Terminarz spotkań:
18.08 – Podhale Nowy Targ – RePlast Unia Oświęcim (godz. 18:00)
20.08 – Podhale Nowy Targ – Comarch Cracovia (godz. 18:00)
25.08 – RePlast Unia Oświęcim – Podhale Nowy Targ
27.08 – Comarch Cracovia – Podhale Nowy Targ
01.09 – Zagłębie Sosnowiec – Podhale Nowy Targ
04.09 – Podhale Nowy Targ – Zagłębie Sosnowiec (godz. 18:00)

Maciej Zubek 06.08.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
Kolega 08:09 07.08.2020

Kiero jest tak zdezynfekowany od środka różnymi trunkami ze nie ma szans korona przeżyć

Zobacz również