Kamery live
prognoza pogody

Dziś w nocy kibicujemy Oli!

Już dzisiejszej nocy nowotarżanka Aleksandra Król, specjalizująca się w snowboardowym slalomie gigancie, powalczy na Igrzyskach Olimpijskich w Pjongczang.
Dziś w nocy kibicujemy Oli!

Już dzisiejszej nocy  nowotarżanka Aleksandra Król, specjalizująca się w snowboardowym slalomie gigancie,   powalczy na Igrzyskach  Olimpijskich w Pjongczang.

O godzinie 1.30 rozpoczną się kwalifikacje. Finały (do którego awansuje najlepszych 16 zawodniczek), planowane są na godzinę 5.30

Początkowo start planowany był na czwartek, ale organizatorzy w ostatnim momencie zmienili termin.

 – Ze względu na prognozowany silny wiatr w piątek przeniesiono na czwartek zawody skicrossu. W tej sytuacji zabrakłoby przekazu telewizyjnego ze snowboardu. Nie zdążyliby po prostu przenieść swojego sprzętu z toru skicrossowego na nasz. Dlatego zdecydowano, że rywalizacja w snowboardzie odbędzie się w sobotę – wyjaśnił Piotr Skowroński, trener naszej kadry snowboardowej.

Oprócz Król, zaprezentuje się trójka innych reprezentantów Polski Weronika Biel, Karolina Sztokfisz i mieszkaniec Białego Dunajca, Oskar Kwiatkowski.

Do boju!

Maciej Zubek 23.02.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
Stanisław Małecki 21:08 23.02.2018

Trzymamy kciuki!Wszystkiego Dobrego!Powodzenia!!!

Zobacz również