Kamery live
prognoza pogody

Ratownicy TOPR proszą o pomoc. Do kogo należy ten plecak?

23 lipca 2022 11:32

Turysta odnalazł plecak, który przekazał ratownikom. Miejsce znalezienia plecaka zostało przeszukane. Istnieje obawa, że właściciel zguby mógł ulec wypadkowi.

Ratownicy TOPR proszą o pomoc. Do kogo należy ten plecak?

– W dniu 21 lipca Turysta schodzący z Rysów do Morskiego Oka poniżej „grzędy” odnalazł czarny plecak firmy MILLET oraz kask wspinaczkowy. Przedmioty zostały przekazane Ratownikowi TOPR dyżurującemu w Morskim Oku, a ten przekazał je dalej na Centralę TOPR – informują ratownicy w mediach społecznościowych.

W obawie przed wypadkiem, któremu mógł ulec właściciel porzuconego plecaka i kasku ratownicy Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego przeszukali teren w pobliżu znalezionego plecaka.

– Przedmioty nie noszą śladów upadku. W plecaku ponadto znajduje się aparat fotograficzny, a w nim zdjęcia z wierzchołka Rysów z dnia 20/21 lipca – zaznaczają ratownicy.

Osoby, które mogą mieć informacje o właścicielu plecaka proszone są o kontakt z ratownikami TOPR poprzez adres e-mail: [email protected] lub poprzez nasz profil na FB.

Fot. TOPR

Redakcja 23.07.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również