Kamery live
prognoza pogody

Parki narodowe Utah – filmowa wyprawa z podhalańskim projektem Trip Horizons

5 lutego 2017 22:19
Wyciszenie Włącz dźwięk

Kolejne spotkanie z pozytywną ekipą Trip Horizons. Dziś zabiorą nas na wyprawę do niesamowitych parków narodowych w stanie Utah: Arches i Canyonlands.

Dziś dwa parki narodowe – jeden piękniejszy od drugiego! Park Narodowy Canyonlands tak bardzo oczarował twórcę, że wolał on podziwiać widoki, niż zajmować się kamerą. Czy może być lepsza rekomendacja i zachęta do obejrzenia choćby na ekranie tych cudów natury?

 

 

Przypominamy, że uczestnikami projektu jest niezwykle pozytywna dwójka byłych współpracowników nowotarskiej kablówki – Dominika Fryźlewicz i Konrad Makowski, a partnerem tej niesamowicie udokumentowanej, podhalańskiej wyprawy podróżniczej jest SpontanWypad.

Tutaj zobaczyć można zapis podróży z Chicago do Thompson czyli przez niemal całe Stany Zjednoczone w kierunku zachodniego wybrzeża.

Natomiast tutaj znajdziecie odpowiedź na pytanie dlaczego Scenic Byway 12 ma renomę najpiękniejszej w Stanach Zjednoczonych.

W kolejnych odcinkach między innymi: “filmowa” Arizona, Wielki Kanion i…Las Vegas. Coming soon;)

 

 

NT24TV 05.02.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również