Kamery live
prognoza pogody

Nowy cennik parkingu przy Morskim Oku

6 kwietnia 2022 10:53

TPN poinformował o wprowadzeniu nowych stawek za parkowania na Łysej Polanie oraz Palenicy Białczańskiej. Ceny będą uzależnione od dnia tygodnia oraz sezonowości.

Nowy cennik parkingu przy Morskim Oku

Tatrzański Park Narodowy poinformował o zmianach w cenniku parkingowym, skąd rozpoczyna się najpopularniejszy szlak w Tatrach. O zmianach zmotoryzowani zwiedzający zostali poinformowani w komunikacie na stronach TPN.

– Tatrzański Park Narodowy wprowadził zróżnicowane ceny na parkingach w rejonie Morskiego Oka (Palenica Białczańska, Łysa Polana) w zależności od tego, czy rezerwacja miejsca parkingowego dotyczy weekendu, czy dni w tygodniu, wysokiego bądź niskiego sezonu. W dni dotychczas mniej popularne parking będzie tańszy niż dotychczas, a w dni najpopularniejsze – w sezonie czy w weekendy – droższy. Chcemy w ten sposób zachęcić turystów do przyjazdu poza sezonem, najlepiej między poniedziałkiem a piątkiem – czytamy na stronie tpn.pl

Poza sezonem cena za parkowanie od poniedziałku do piątku wynosi 25 zł. W weekendy cena wynosi już 39 zł. Podczas weekendu majowego ceny wzrastają do 45 zł za samochód osobowy.

Redakcja 06.04.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również