Kamery live
prognoza pogody

Kompletnie pijany turysta leżał przy szlaku w Tatrach

Turysta upił się tak bardzo, że nie był w stanie kontynuować wędrówki. Straż Parku przetransportowała mężczyznę do Łysej Polany, gdzie przekazali go w ręce policji. Mężczyzna został ukarany mandatem 500 zł i obciążony kosztami pobytu w policyjnej izbie wytrzeźwień.

Kompletnie pijany turysta leżał przy szlaku w Tatrach

Do skrajnie nieodpowiedzialnego zdarzenia na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego doszło w czwartek 12 maja. Funkcjonariusze Straży Parku znaleźli przy szlaku skrajnie pijanego mężczyznę, który nie był już w stanie kontynuować wędrówki.

Mężczyzna leżał na jednym ze szlaków zamroczony alkoholem. Funkcjonariusze Straży Parku TPN sprowadzili mężczyznę w rejon Łysej Polany, gdzie czekał policyjny radiowóz. Ostatecznie, po potwierdzeniu tożsamości, 31-letni mężczyzna został zatrzymany do wytrzeźwienia – opisuje zdarzenie asp. sztab. Roman Wieczorek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem.

31-latek z powiatu gorlickiego po wytrzeźwieniu dzisiaj opuścił Komendę Powiatową Policji. Za nieobyczajne zachowanie w miejscu publicznym otrzymał mandat w wysokości 500 zł. Dodatkowo mężczyzna zapłaci 190 zł za pobyt w izbie wytrzeźwień.

fot. Policja Zakopane

Redakcja 13.05.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
jarek 11:28 14.05.2022

nago lezal ze dostal za nieobyczajne zachowanie? Bo lezenie pijanym nie jest nieobyczajne w kodeksie wykroczen

Zobacz również