Kamery live
prognoza pogody

Kolizja na drodze do Łysej Polany – aktualizacja (zdjęcia)

Ok. godz. 9.40 na drodze pomiędzy Wiechem Poroniec, a Łysą Polaną doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Na miejsce zostały wezwane służby ratunkowe oraz Policja. – Z wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu osobowego postanowił nawrócić na drodze i wówczas w jego bok uderzył bus wiozący turystów do Morskiego Oka – informuje asp. sztab. Roman Wieczorek, […]
Kolizja na drodze do Łysej Polany - aktualizacja (zdjęcia)

Ok. godz. 9.40 na drodze pomiędzy Wiechem Poroniec, a Łysą Polaną doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Na miejsce zostały wezwane służby ratunkowe oraz Policja.

– Z wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu osobowego postanowił nawrócić na drodze i wówczas w jego bok uderzył bus wiozący turystów do Morskiego Oka – informuje asp. sztab. Roman Wieczorek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem.

W miejscu, w którym nawracał kierowca samochodu osobowego pasy jezdni rozdziela podwójna linia ciągła. Policja ustala także przyczyny, dla których na lewym pasie jezdni znalazł się bus wiozący turystów do Morskiego Oka.

W wyniku kolizji poszkodowane zostały cztery osoby podróżujące samochodem osobowym, w tym dwoje dzieci.

Policja udrożniła już przejazd pomiędzy Wierchem Poroniec, a Łysą Polaną.

zdj. Policja Zakopane

Redakcja 07.07.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
lb 13:55 07.07.2022

to jest przeciez codzienna sytuacja - busy jezdza tam lewym pasem i mijają korki, taka to tajemnica poliszynela. a pan nawracajacy tez ma nauczke.

Zobacz również