Kamery live
prognoza pogody

Chodźcie na Turbacz !

22 czerwca 2016 11:29

Powstanie nowy produkt turystyczny, który stanowić będzie kapitalne uzupełnienie oferty turystycznej powiatu tatrzańskiego i suskiego, gdzie ilość szlaków rowerowo-biegowych jest niewielka. Jego realizacja będzie odpowiedzią na wezwanie Ojca Świętego Jana Pawła II „Chodźcie na Turbacz” wypowiedziane podczas kazania w Ludźmierzu.

Chodźcie na Turbacz !

   Projekt zakłada stworzenie jednolitego systemu oznakowania szlaków i atrakcji turystycznych podniesie atrakcyjność regionu, pozytywnie wpłynie na stan środowiska przyrodniczego. Będzie propagować zmianę modelu życia, ochronę walorów przyrodniczych a także stanie się wiodącym elementem rozwoju turystyki.

    W ramach projektu zaplanowano działania innowacyjne polegające na zakupie i instalacji sytemu pomiaru czasu wraz z aplikację mobilną, który pozwoli użytkownikowi trasy na zmierzenie czasu w jakim przemierzy szlak na Turbacz. Oprócz tego zostaną zrealizowane działania promocyjne, np. mapa, promocja w mediach oraz dwa wydarzenia sportowo-rekreacyjne: Pierwsze z nich – na terenie Miasta, drugie zaś na terenie Gminy Nowy Targ.

Na projekt Chodźcie na Turbacz- nowe szlaki w Gorcach głosować można tutaj.

Pełna lista zadań dopuszczonych do głosowania znajduje się tu.

oprac. MSX
fot. https://www.facebook.com/razemdlaGorcow/

 

NT24TV 22.06.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również