PILNE
Kamery live
prognoza pogody

Urząd Marszałkowski zawiesza przyjmowanie stron

1 września 2020 12:36

Marszałek województwa małopolskiego Witold Kozłowski zdecydował o zaprzestaniu bezpośredniej obsługi klientów. Powód to pogarszająca się sytuacja w regionie związana z pandemią koronawirusa.

Urząd Marszałkowski zawiesza przyjmowanie stron

Jak czytamy w komunikacie marszałka Witolda Kozłowskiego:

“(…) W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną na obszarze Województwa Małopolskiego, mając na uwadze troskę o stan zdrowia wszystkich pracowników, informuję, iż od dnia 17 sierpnia tj. poniedziałek, UMWM zostaje całkowicie zamknięty dla interesantów zewnętrznych.

Informuję, że załatwianie spraw będzie możliwe za pośrednictwem drogi telefonicznej, a także Dziennika Podawczego na ul. Racławickiej 56 poprzez domofon oraz za pomocą wystawionej na zewnątrz budynku urny wrzutowej na korespondencję.

Informuję także, że agendy zamiejscowe UMWM w Tarnowie, Nowym Sączu i Oświęcimiu będą zamknięte dla klientów zewnętrznych. Kontakt z pracownikami będzie możliwy za pośrednictwem telefonu lub maila.

W tym tygodniu tj. od 17 do 21 sierpnia Członkowie Zarządu realizują swoje zadania korzystając z możliwości pracy zdalnej. Wszelkie przyjmowanie stron zostaje zawieszone.

Liczę na zrozumienie sytuacji w tym wyjątkowym czasie”.

/źródło: malopolska.pl/

Piotr Starmach 01.09.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również