Kamery live
prognoza pogody

Strefy Bezpieczeństwa w placówkach Poczty Polskiej

13 marca 2020 14:23

W celu zminimalizowania ryzyka rozprzestrzenienia się koronawirusa oraz w trosce o bezpieczeństwo pracowników i klientów, Poczta Polska wydziela specjalne strefy bezpieczeństwa w swoich placówkach. Na taką natraficie również w Nowym Targu.

Strefy Bezpieczeństwa w placówkach Poczty Polskiej

Wprowadzamy rozwiązanie zabezpieczające naszych pracowników i klientów, tak aby zminimalizować sytuacje, w których klienci i pracownicy są w odległości mniejszej niż metr.

Od dzisiaj wyznaczamy w placówkach taśmą strefy i wywieszamy komunikaty do klientów, w których prosimy o zachowanie odległości około 1,5 metra podczas oczekiwania na obsługę przy okienku i pozostanie za znajdującą się na podłodze taśmą, także w trakcie obsługi.

Pracownicy Poczty będą kolejno prosić klientów o podchodzenie do stanowiska obsługi. Bliżej do pracownika, klienci mogą podchodzić jedynie w celu okazania dokumentów i innych niezbędnych czynności, na wyraźną prośbę pracownika Poczty.

/źródło: Poczta Polska/

/ps/

Piotr Starmach 13.03.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również