Kamery live
prognoza pogody

Sebastian Karpiel-Bułecka w kampanii “Dobro jest w Małopolsce.Stop Koronawirusowi!”

14 maja 2020 19:05
Wyciszenie Włącz dźwięk

Do udziału w kampanii Dobro jest w Małopolsce.Stop Koronawirusowi! zaprosiliśmy znanych, cieszących się autorytetem Małopolan, w tym przedstawicieli środowiska lekarzy, stanu duchownego, branży sportowej, artystycznej, a także kulinarnej. Jednym z VIP-ów, którzy wzięli udział w kampanii jest Sebastian Karpiel-Bułecka. 

Sebastian Karpiel-Bułecka – lider zespołu Zakopower

– Moi drodzy Państwo, wszyscy przechodzimy teraz przez bardzo trudne chwile dlatego musimy się nawzajem wspierać i sobie pomagać….. Każdy z nas na pewno ma mnóstwo wolnego czasu w tej chwili i nie wie jak go do końca wykorzystać. Ja staram się nadrobić zaległości – zrobić to wszystko na co normalnie nie miałem czasu kiedy to grałem koncerty czy też miałem nagrania studyjne….To wszystko kiedyś minie, kiedyś znów zaświeci słońce, wrócimy do normalnego życia, będziemy się mogli spotykać, cieszyć sobą nawzajem – tego Państwu z całego serca życzę…. – tymi słowami Sebastian Karpiel-Bułecka – lider zespołu Zakopower podpowiada nam jak zagospodarować wolny czas, który obecnie w większości spędzamy w domach oraz umacnia w nas nadzieję, że ten trudny czas niebawem przeminie.

os 14.05.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również