Kamery live
prognoza pogody

Prywatni przewoźnicy zawieszają kursy na trasie Zakopane-Kraków

Maxbus, Majerbus oraz firma przewozowa Kos zawiesiły wszystkie kursy autobusowe na trasie Zakopane – Kraków – Zakopane. Odwołane zostały także przewozy do Lublina, Gorlic, Limanowej, Rybnika, Kołobrzegu, Ustka czy Zielonej Góry.

Prywatni przewoźnicy zawieszają kursy na trasie Zakopane-Kraków

Fot. Piotr Twardowski

To nie jest dobra informacja dla tych, którzy korzystali z oferty prywatnych przewoźników, aby dostać się do miejsca pracy. Autobusy, z których często korzystali podróżujący, już od wczoraj znikły z dróg Podhala, ale nie tylko. Poszkodowani będą ci, którzy podróżowali między Krakowem a Zakopianką, a także ci pasażerowie, którzy obierali sobie za cel dalsze zakątki Polski. Biorąc pod uwagę obecną sytuację związaną z epidemią koronawirusa, mieszkańcy powinni w znacznej mierze pozostać we własnych domach i mieszkaniach. Wszyscy, którzy z pewnych przyczyn muszą dostać się do Krakowa, Zakopanego, Lublina, Gorlic, Limanowej, Rybnika, Kołobrzegu, Ustka czy Zielonej Góry, zmuszeni skorzystać są z taksówki, przewozów PKP lub samemu usiąść za kierownicą.

Dziękujemy Piotrowi Twardowskiemu za przesłanie zdjęć do naszej redakcji.

/ps/

Piotr Starmach 18.03.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

2 komentarze
Mał[email protected] 16:05 20.03.2020

Jestem pacjentką onkologiczna szpitala Rydygiera w Krakowie, każdego miesiąca muszę się tam stawić celem odebrania tabletek chemi/leczenie celowane/w programie więc nie mogę nie pojechać.Na taxsi mnie nie stać ,samochodu nie mam,mieszkam sama, sąsiedzi również niemobil i co mam umierać bo brak kuźwa kursu do Krakowa super niech was prywaciarze coś trafi.

Kacwinon 17:02 21.03.2020

Nie wszystkich! Busy do Kacwina jeżdżą. Szacun dla kierowców i szefów firmy Ibert

Zobacz również