Kamery live
prognoza pogody

Mieszkańcy proszeni o wstrzymanie się z korzystania z PSZOKU

13 marca 2020 11:13

Ze względu na ryzyko wystąpienia koronawirusa na Podhalu od dziś kontakt z koncernem FCC zajmującym się gospodarowaniem odpadami, będzie odbywał się wyłącznie telefonicznie bądź mailowo. Równocześnie władze FCC proszą o wstrzymanie się z korzystania PSZOKU w Nowym Targu.

Mieszkańcy proszeni o wstrzymanie się z korzystania z PSZOKU

Firma  FCC Podhale, mająca siedzibę  pod adresem ul. Jana Pawła II 115 , 34-400 Nowy Targ, informuje:  W związku z ryzykiem zakażenia wirusem SARS-CoV-2 oraz kolejnymi przypadkami zachorowań na COVID-19, z dniem 13 marca 2020 aż do odwołania,  stacjonarne Biuro Obsługi Klienta zostaje zamknięte i będą obsługiwani Państwo tylko w sposób zdalny (telefon, mail) w zakresie możliwym do realizacji przy tego typu pracy.

Mieszkańców Miasta Nowego Targu prosimy o wstrzymanie się z korzystania z prowadzonego przez nas PSZOKU w Nowym Targu.

Działalność operacyjna naszej firmy związana z odbiorem i przetwarzaniem odpadów realizowana jest bez zmian. 

O wszystkich zmianach w powyższym zakresie będziemy Państwa informować poprzez naszą stronę internetową.

Na tą chwilę nie ma możliwości odbierania kodów i worków w biurze stacjonarnym. Pytania i reklamacje dotyczące odbioru odpadów komunalnych, a także prośby o wysłanie kodów oraz worków prosimy kierować poprzez kontakt mailowy i telefoniczny:

pon–pt, godz. 7.00–15.00

tel. 18 44-88-591, 693 692 108.

/źródło: UM Nowy Targ/

/ps/

Piotr Starmach 13.03.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również