Kamery live
prognoza pogody

Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu dziękuje !

30 maja 2022 20:27

Dyrekcja i pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nowym Targu składają serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom wydarzeń zorganizowanych z okazji Jubileuszu 75-lecia powstania placówki pn. ”Biblioteka w mieście, miasto w bibliotece” w dniach 21 i 22 maja 2022 r. Szczególne podziękowania za udział w jubileuszowych obchodach składamy naszym wiernym od lat czytelnikom, sympatykom i przyjaciołom. Dziękujemy

Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu dziękuje !

Dyrekcja i pracownicy MBP dziękują także przedstawicielom Sejmu RP, administracji państwowej i samorządowej, służb mundurowych, organizacji pozarządowych i stowarzyszeń oraz proboszczom nowotarskich parafii i dyrektorom nowotarskich placówek edukacyjnych, a także partnerom, którzy wnieśli znaczący wkład w przygotowanie Gali Jubileuszowej: Urząd Miasta Nowy Targ, Starostwo Powiatowe w Nowym Targu, Miejskie Centrum Kultury w Nowym Targu, Zespół Big –Band Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F. Chopina w Nowym Targu, Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie.

Podziękowania złożono także dla patronów medialnych za wsparcie promocyjne wydarzenia, a także druhnom z 7 i 8 Nowotarskiej Drużyny Harcerek za pomoc w działaniach organizacyjnych jubileuszowych wydarzeń.

75-lecie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nowym Targu

Majowe obchody jubileuszowe zapoczątkowały cykl działań edukacyjno-animacyjnych realizowanego zadania pn. „Jubileusz Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nowym Targu- BIBLIOTEKA W MIEŚCIE, MIASTO W BIBLIOTECE” w ramach programu „Edukacja kulturalna 2022” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Do końca listopada br. zaplanowano jeszcze kilka wydarzeń kulturalnych. Szczegółowe informacje będą podawane na bieżąco na stronach internetowych i w mediach społecznościowych, ale już dzisiaj gorąco zapraszamy i zachęcamy do uczestnictwa.

Oprac. Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu

os 30.05.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również