Kamery live
prognoza pogody

Margaret na 18. Jarmarku Podhalańskim

Prawdziwe tłumy – w tym wielu najmłodszych fanów – przybyły na nowotarski rynek na koncert największej gwiazdy tegorocznego Jarmarku Podhalańskiego – Margaret. Fani nie zawiedli się – gwiazda przywitała ich ciepło, zaśpiewała największe przeboje i cały czas utrzymywała świetny kontakt z publicznością, zachęcając do klaskania i tańca. 

Margaret na 18. Jarmarku Podhalańskim

Koncert zgromadził tłumy na rynku. Wiele osób miało okazję zobaczyć Margaret jedynie na telebimie. Szczęśliwcy, którzy zajęli sobie miejsce z przodu, musieli przyjść dużo wcześniej. Mimo wieczornej pory, dominowały rodziny z dziećmi i nastolatki. Wiele osób miało namalowane transparenty i laurki dla swojej idolki. Dzieci niestrudzenie bawiły się w tłumie przy barierkach i nie zważając na niewygody, śpiewały wraz z gwiazdą. Samo wyjście Margaret na scenę okraszone zostało piskami i brawami. 

Żywiołowa piosenkarka często nawiązywała kontakt z fanami, zachęcała ich do wspólnego tańca, oklasków. Wybrzmiały wszystkie wielkie hity, w tym “Heartbeat”, “What You Do” i “Cool Me Down”. Nie obyło się bez bisów, a w finale koncertu pojawił się prezent – niespodzianka. Dyrektor MOK Bolesław Bara, przedstawiciele TatrySki Podhale Nowy Targ i Związku Podhalan wręczyli Margaret koszulkę Podhala. Artystka nie tylko przyjęła prezent, ale też – ku uciesze tłumu – założyła koszulkę na siebie. 

Margaret – ekskluzywny wywiad tylko dla nowytarg24.tv

Tuż przed koncertem udało nam się nagrać krótki wywiad z gwiazdą, ze specjalnymi pozdrowieniami dla fanów z Podhala. Dowiedzieliśmy się od Margaret, że do Nowego Targu przyjechała prosto ze Szwecji,  gdzie jeszcze wczoraj grała koncert. Wywiad z fragmentami koncertu – już jutro na naszym portalu. 

/os

Hollywood Rose na nowotarskim rynku (zdjęcia)

18. Jarmark Podhalański – oficjalnie rozpoczęty! (galeria+video)

18. Jarmark Podhalański powoli się rozkręca (video)

os 17.08.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
Miescon 08:14 18.08.2018

Rewelacja ! Dziękujemy za cudowny koncert !

Zobacz również