Kamery live
prognoza pogody

Małopolska Nagroda Gospodarcza

14 czerwca 2016 08:39

Marszałek Województwa Małopolskiego Jacek Krupa zaprasza instytucje, przedsiębiorców i organizacje gospodarcze do składania zgłaszania kandydatur do tegorocznej edycji Małopolskiej  Nagrody Gospodarczej.

Małopolska Nagroda Gospodarcza

   Nagroda ma na celu promocję najlepszych przedsiębiorców w województwie, postaw proinwestycyjnych i innowacji oraz stymulowanie ich rozwoju. Nagroda jest przyznawana w trzech kategoriach: mały, średni i duży przedsiębiorca. Zwycięskie przedsiębiorstwa otrzymają statuetkę Małopolskiej Nagrody Gospodarczej i otrzymują prawo używania w materiałach reklamowych tytułu “Laureat Małopolskiej Nagrody Gospodarczej 2016 w kategorii mały/średni/duży przedsiębiorca”. Ponadto laureat zostanie zgłoszony przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Nagrody Gospodarczej przyznawanej przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

   Aby ubiegać się o laur Małopolskiej Nagrody Gospodarczej należy złożyć wniosek w formie papierowej i elektronicznej na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
Departament Rozwoju Gospodarczego
ul. Racławicka 56
30-017 Kraków
lub składać w sekretariacie
Departamentu Rozwoju Gospodarczego: III piętro, pokój 352.
z dopiskiem „Małopolska Nagroda Gospodarcza 2016”

i adres e-mail: [email protected] do dnia 30 czerwca 2016 r.

Formularz zgłoszeniowy i regulamin dostępny jest tutaj

oprac. MSX
fot. UMWM

NT24TV 14.06.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również