Kamery live
prognoza pogody

Jaki tu biznes?

Każdy w swoim życiu chyba chociaż raz pomyślał o założeniu swojej firmy. Każdy chyba chociaż raz miał plany na własny biznes. Zastanówmy się jaki biznes może wypalić w Nowym Targu.

Jaki tu biznes?

Rozpoczynanie własnej drogi biznesowej – jaka by nie była to dziedzina – wymaga sporo odwagi i dokładnego przemyślenia wielu aspektów, o których na dodatek na samym początku zazwyczaj nie mamy pojęcia. Najprostsza knajpa z kawą i ciastkami może się okazać tak wielkim wyzwaniem jak rejs wkoło świata i to w czasach średniowiecza. 

Może ale nie musi. 

Wszystko zaczyna się od naszego podejścia, kreatywności i takiej, trochę góralskiej zaciętości.

I wbrew pozorom ten artykuł, niema na celu pokazania Wam Drodzy Czytelnicy co tu się opłaca zrobić, ale ma Was nakłonić, byście sami tworzyli pomysły – dzielili się nimi, a być może sami wspólnie je wcielali w życie. 

Na forum pod tym artykułem czekamy zatem na waszą aktywność, a te najciekawsze propozycje, pomysły i sposoby dojścia na szczyt światowego rynku biznesowego z niewielkiego wszakże miasta jakim jest Nowy Targ, będziemy publikować i opisywać w kolejnych artykułach. 

Dlatego DO DZIEŁA!

NT24TV 13.01.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
Justyna 13:02 01.10.2020

Dzień dobry Mam pewien pomysł ale ciężko ocenić zapotrzebowanie na taki typ kawiarni z lekkim jedzeniem dla dzieci i dorosłych oraz placem zabaw. Chcemy głównie otworzyć się dla dzieci

Zobacz również