Kamery live
prognoza pogody

Koronawirus: bieżące informacje

1 czerwca 2020 18:11

22 ozdrowieńców i 6 kolejnych zakażeń (w tym 4 z sąsiedniego powiatu suskiego) koronawirusem w naszym województwie. Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie podaje dzisiejsze statystyki. 

Koronawirus: bieżące informacje

Z radością przekazujemy, że otrzymaliśmy informację z WSSE w Krakowie o kolejnych ozdrowieńcach z naszego województwa. To 10 kobiet i 12 mężczyzn, w wieku od 9 do 63 lat, z Krakowa (2 osoby), powiatu oświęcimskiego (4 osoby), limanowskiego (4 osoby), wielickiego (1 osoba), bocheńskiego (5 osób), chrzanowskiego (1 osoba) i myślenickiego (5 osób), którzy w większości przebywali w izolacji. W sumie w Małopolsce mamy 883 ozdrowieńców.

Natomiast ostatnie badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u 6 osób. To 3 kobiety i 3 mężczyzn, w wieku od 28 do 52 lat, z powiatu suskiego (4 osoby) oraz powiatów chrzanowskiego i oświęcimskiego (po 1 osobie). Aktualnie wszyscy przebywają w izolacji.

Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 1232 osób.

W załączeniu przesyłamy również aktualne dane dotyczące działań związanych z koronawirusem w województwie małopolskim.

Źródło informacji: WSSE w Krakowie

os 01.06.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również