Kamery live
prognoza pogody

Koronawirus: 21 zakażeń w powiecie tatrzańskim w ciągu dwóch ostatnich dni

13 lipca 2020 11:10

Ostatnie badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnych osób, z czego aż 21 osób – to mieszkańcy powiatu tatrzańskiego. Wczoraj stwierdzono zakażenie u 17 osób z tego powiatu, dzisiaj – u 4 kolejnych. 

Koronawirus: 21 zakażeń w powiecie tatrzańskim w ciągu dwóch ostatnich dni

Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 2086 osób.

Ostatnie badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u 23 kobiet i 15 mężczyzn, w wieku od 2 do 84 lat, z powiatu nowosądeckiego (21 osób), Nowego Sącza i powiatu tatrzańskiego (po 4 osoby), nowotarskiego (3 osoby), Krakowa i powiatu miechowskiego (po 2 osoby) oraz Tarnowa i powiatu gorlickiego (po 1 osobie). Aktualnie 2 osoby są hospitalizowane, pozostałe przebywają w izolacji.

Wczoraj zakażenie potwierdzono u 17 kobiet i 12 mężczyzn, w wieku od 7 miesięcy do 75 lat, z powiatu tatrzańskiego (17 osób), Krakowa i powiatu nowosądeckiego (po 3 osoby), Nowego Sącza (2 osoby) oraz powiatów: wadowickiego, krakowskiego, gorlickiego, limanowskiego (po 1 osobie). 

Tradycyjnie, WSSE w Krakowie przekazał też dziś informację o kolejnych ozdrowieńcach z naszego województwa. To dwóch chłopców, jeden z Krakowa, a drugi z powiatu krakowskiego, którzy przebywali w izolacji. W sumie w Małopolsce mamy 1370 ozdrowieńców.

 

 

os 13.07.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również