PILNE
Kamery live
prognoza pogody

Już jutro w SP 11 w Nowym Targu- badania przesiewowe dla nauczycieli

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nowym Targu informuje, że w dniu 12 stycznia 2021r. w godz. od 945 do 1800 w budynku Szkoły Podstawowej Nr 11 w Nowym Targu odbędzie się akcja przesiewowych badań nauczycieli klas I do III szkół podstawowych oraz szkół specjalnych i pracowników niepedagogicznych w kierunku wykrycia wirusa Sars-CoV-2. Badania testami RT-PCR mają charakter  dobrowolny  i będą  obejmować wyłącznie osoby bez objawów chorobowych. Nie  będą im  podlegać nauczyciele i personel szkoły, którzy przechorowali COVID-19 czyli  tzw. ozdrowieńcy.

Już jutro w SP 11 w Nowym Targu- badania przesiewowe dla nauczycieli

Sanepid prosi wszystkie osoby o przestrzeganie reżimu sanitarnego (stosowanie środków ochrony osobistej oraz dystansu społecznego) podczas oczekiwania na wymaz. Niezbędne jest zabranie ze sobą dowodu tożsamości. 

źródło: PSSE w Nowym Targu

 

os 11.01.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

2 komentarze
Góral z Polski 00:13 12.01.2021

Ale robicie cyrk. Masakra. Juz nawet sami szukacie covida hehe. Palnijcie sie w te glowy. Cyrk robicie jak by ludzie umierali na ulicach. Nie zapimnijcie o kompinezonach i dziurawych rekawiczkach. Kiedys bedzie Wam wstyd ze graliscie w tym cyrku

Pjoter 09:50 11.01.2021

Nie zapomnijcie o trenerach z MMKS i zarządzie u niektórych są objawy czegoś groźniejszego zmutowanego.

Zobacz również