nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

„Godziny dla Seniora” – Startuje nowy program NTVK!

To całkowita nowość nie tylko na naszej antenie ale również w mediach regionalnych. Od soboty na kanale telewizyjnym NTVK oraz na portalu Nowytarg24.tv rusza cykl programów edukacyjno-terapeutycznych. „Godziny dla Seniora”, czyli nauka tańca, fitness czy zajęcia z rehabilitantem będą dostępne trzy razy w ciągu dnia.

To cykl programów dzięki którym nasi czytelnicy i telewidzowie zrealizują marzenie o nauce tańca profesjonalnego, zadbają o swoje zdrowie a także kondycję fizyczną. Premiera produkcji Nowotarskiej Telewizji Kablowej przy współpracy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Nowym Targu odbędzie się w sobotę 23 maja o godzinie 8:00. Program będzie emitowany na kanale NTVK przez siedem dni w tygodniu o 8:00, 11:00 oraz 16:30, dostępny będzie również na portalu Nowytarg24.tv w zakładce „Programy NTVK”. Zajęcia z rehabilitantem poprowadzi Wojciech Korczak, trening fitness – Katarzyna Wójcik, natomiast naukę tańca Dorota Muszyńska-Bara oraz Rafał Marciszewski.

Najnowsza produkcja telewizyjna to kolejna odsłona projektu socjalnego „Nowotarski Senior”. II edycja przedsięwzięcia skierowana jest do mieszkańców Stolicy Podhala powyżej 60 roku życia. Projekt współfinansowany ze środków Wojewody Małopolskiego i Gminy Miasta Nowy Targ.

Jesteście ciekawi naszej najnowszej produkcji? Poniżej zapowiedź telewizyjna – zapraszamy do oglądania!

/ps/

8 1

Filmy

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jeszcze nikt nie komentował tego arytukłu.
Twój komentarz może być pierwszy!

Ostatnie nowości

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna
array(4) { [0]=> int(56) [1]=> int(276) [2]=> int(68) [3]=> int(61) }