Kamery live
prognoza pogody

Bartłomiej Topa został ojcem. Urodziły mu się bliźniaki

4 listopada 2021 12:51

Bartłomiej Topa przywitał na świecie dwie córeczki. Pochodzący z Nowego Targu aktor swoim szczęściem podzielił się na Facebooku. Dziewczynki razem ze szczęśliwą mamą czują się dobrze i dumny Topa odebrał je już ze szpitala i zabrał do domu. 

Bartłomiej Topa został ojcem. Urodziły mu się bliźniaki

Nowonarodzone dzieci nowotarżanina przyszły na świat pod koniec października w Warszawie. Poród przebiegł bez zakłóceń. 

– Tak, dzielę się z wami naszym szczęściem! – napisał na Instagramie Bartłomiej Topa. – Dziękuję Gabryniu od serca za miłość i wszystko co w niej zawarte! Dobrze, że jesteś! Naszym już obecnym dzieciom – dziękujemy za radość w oczekiwaniu! I przede wszystkim – zaangażowanym: lekarzom, położnym, doradcom, pielęgniarkom i salowym ze Szpitala Specjalistycznego im.Św.Rodziny przy ul.Madalińskiego w Warszawie. Za ich skupienie, trud, pomoc i dobre słowo!

Podwójne narodziny – podwójne szczęście w rodzinie Bartłomieja Topy i Gabrieli Mierzwiak

Bartłomiej Topa ma 54 lata. Jego żoną jest prawniczka Gabrielą Mierzwiak. Para wychowuje już wspólnie dwójkę adoptowanych wcześniej dzieci. Przez dłuższy czas wydawało się, że aktor wraz z ukochaną nie doczekają się kolejnych pociech bo jak przyznała sama partnerka Bartłomieja Topy od kilku lat walczyła ona z niepłodnością.

Bartłomiej Topa twarzą kampanii edukacyjnej

Z Nowego Targu na filmowe salony

Bartłomiej Topa to rodowity nowotarżanin. Ukończył technikum Weterynaryjne na Kokoszkowie a następnie studiował w łódzkiej filmówce. Szerokiej publiczności dał się poznać jako Zenek Pereszczako w serialu “Złotopolscy” nadawanym w latach 90. w TVP.

W ostatnich latach aktor wyrósł na jedną z głównych gwiazd polskiej kinomatografi. Zagrał w takich filmach jak: Drogówka, Dom Zły, Karbala czy nagradzanym serialu Wataha.

Bartłomiej Topa, Stanisław Snopek, Józef Różański i “Śwarni” – odbiorą tegoroczne Medale za Szczególne Zasługi dla Miasta
Przemysław Bolechowski 04.11.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również