PILNE
Kamery live
prognoza pogody

Agata Michalska zrezygnowała z funkcji prezesa KH Podhale Nowy Targ

Jak podają nasze dwa niezależne źródła informacji, Agata Michalska zrezygnowała z pracy w zarządzie klubu hokejowego Podhale Nowy Targ. Można śmiało przypuszczać, że rezygnacja z prestiżowej funkcji prezesa klubu ma związek z politycznymi planami Michalskiej, która przymierza się do kandydowania na stanowisko burmistrza Nowego Targu w nadchodzących wyborach samorządowych. Rezygnację z funkcji prezesa złożyła w ubiegły czwartek. Niestety, pomimo starań, nie udało nam się potwierdzić tej informacji u samej Michalskiej, gdyż jej telefon przez całe popołudnie milczał.

Agata Michalska zrezygnowała z funkcji prezesa KH Podhale Nowy Targ

Choć decyzja o kandydowaniu na burmistrza wciąż nie jest oficjalnie potwierdzona, w świetle zdobytych przez nas informacji można ją uznawać niemal za pewną.

-Nie ukrywam, przymierzam się do tego, ale jeszcze nie mogę oficjalnie potwierdzić. W przyszłym tygodniu podejmę ostateczną decyzję i wtedy Państwa o tym poinformuję. Jestem aktywna zawodowo, muszę uporządkować pewne sprawy – mówiła Agata Michalska w rozmowie z naszym portalem tuż przed weekendem przyznając, że jeśli będzie startować w wyborach, to z listy KWW Razem Nowy Targ. Z tego samego komitetu, którego pełnomocnikiem jest Michał Glonek, na radną miasta ma startować Jolanta Bakalarz – członek zarządu KH  Podhale Nowy Targ, a przed czterema laty – kandydatka na stanowisko burmistrza.

-Decyzja w pewnym stopniu zaskakująca, ale znając panią prezes na pewno przemyślana – komentuje Maciej Zubek, redaktor sportowy – Przez te kilka lat zrobiła bardzo wiele dobrego dla nowotarskiego hokeja. Przejęła stery w momencie gdy był on na ostrym zakręcie. Można powiedzieć, że zrobiła to wbrew zdrowemu rozsądkowi. Wykazała się jednak olbrzymią determinacją i konsekwencją swoich działań, dzięki czemu przywróciła Podhalu miejsce w gronie najlepszych polski zespołów.

Na oficjalne ogłoszenie kandydatów na burmistrza, komitety mają czas do 26 września. 

50/50 – parytet w wyborach na burmistrza Nowego Targu? To możliwe

os 03.09.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

10 komentarzy
Antek 23:10 04.09.2018

Dobrze ze zostawiła nowotarski hokej. Lepiej niech zajmie się swoimi sprawami.

Jurek 20:27 04.09.2018

Naprawdę czy żartujecie ? Agata Michalska burmistrzem ? No kupa śmiechu ... przecież ta pani już pokazała na co ja stać. Ja na nią nie zagłosuje.

Jola 23:11 04.09.2018

Ej Jurek Jurek, Ty tez przeciwko Agacie ? Przecież byłeś jej prawa ręka ...

Kibic 18:36 04.09.2018

Kolejny wół do karety jak wszędzie jak eksperci na lodowisku jak (...) koordynator nie mający pojęcia o hokeju ani o wychowaniu dzieci jak (...) którzy chcą zaspokoić swoje Ego bez merytorycznej wiedzy jak były prezes co sam mówił o sobie że jest z wyższej półki menadżerem pycha ludzka wprowadza bylejakość do wszystkiego hokeja i Miasta.

*ANONIM* 22:14 04.09.2018

kibic przedstaw sie z nazwiska jak masz odwagę komentować coś na czym się nie znasz

Kibic 07:06 05.09.2018

Ja się nie znam dlatego się nie pcham do władzy ani do rządzenia Mmks jak również do szkolenia dzieci pozdrawiam

Baran 22:49 04.09.2018

Sam się przedstaw anonimowy „łosiu”

L 17:51 04.09.2018

I tak w wyborach na burmistrza nie ma szans

Pingpongista 15:38 04.09.2018

Kompletna porażka ta kandydatura. Teraz bedzie tylko hokej w mieście !

gejman 08:19 04.09.2018

No to teraz się poprzylepiają klubowe pijawki z Vipa do Pani Agaty i będą dryfować w nieznane zakątki Podhala

Zobacz również