Kamery live
prognoza pogody

Za nami turniej tańca Winter Tatry Cup (duża galeria zdjęć)

19 grudnia 2021 21:30

W sali bankietowej hotelu Ibis Styles w Nowym Targu odbyła się w sobotę kolejna edycja turnieju tańca towarzyskiego Winter Tatry Cup o Puchar Firmy Wojas. To wielkie taneczne wydarzenie o międzynarodowym charakterze, którego głównym organizatorem jest Akademia Tańca z Nowego Targu. W turnieju wzięło udział łącznie ponad 300 uczestników. Były to nie tylko pary z Polski, ale i ze Słowacji, Rumunii, Ukrainy, Mołdawii i Estonii i to właśnie reprezentanci ostatniego z krajów okazali się zwycięzcami turnieju. Nowy Targ reprezentowało ponad 60 młodych tancerzy. Zachęcamy do obejrzenia dużej galerii zdjęć. 

Za nami turniej tańca Winter Tatry Cup (duża galeria zdjęć)

-Organizowane przez nas turnieje cieszą się dużą popularnością. Jest świetna atmosfera. Staramy się, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik – piękna sala, dyplomy, nagrody, które dzieci dostają i jest to dla nich ważne, bo oni tu przyjeżdżają i czują się docenieni. Każdy dostawał medal. To jest ogromna promocja naszego regionu dla ludzi z Polski i z zagranicy. Oni są zachwyceni – idą na narty, korzystają z wypożyczalni, wyciągów, aquaparków. Zwiedzali też centrum Nowego Targu – opowiada Bolesław Bara, organizator wydarzenia – Pary przyjeżdżają także po to, by walczyć o punkty rankingowe, za tym idą klasy taneczne, a osoby z wyższych kategorii mają szansę na indeks uczelni AWF.  Świetnie, że ci ludzie nie tylko realizują swoje pasje, ale to się też przekształca w edukację.

Kolejny duży, międzynarodowy turniej organizowany przez Akademię Tańca – Spring Tatry Cup – odbędzie się  marcu. 

Organizatorzy za pośrednictwem mediów pragną serdecznie podziękować za pomoc wszystkim sponsorom tego wydarzenia. Wyniki turnieju można znaleźć tutaj.

zdjęcia: Paweł Kos

os 19.12.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również