Kamery live
prognoza pogody

Z nowym rokiem szkolnym – ruszają zapisy na zajęcia w MOK i PCK

24 sierpnia 2017 21:08

Dołącz do Dziecięcego Zespołu Góralskiego „Mali Śwarni”, hiphopowych grup tanecznych „Party-tura” i „Party-tura Fun” oraz maluchowej „Mini akademii” w MOK! Wybierz spośród ciekawych i różnorodnych zajęć plastycznych i muzycznych w Powiatowym Centrum Kultury!

Z nowym rokiem szkolnym - ruszają zapisy na zajęcia w MOK i PCK

Od września MOK startuje ze stałymi zajęciami.

Lubiących hiphop i taniec (w wieku 10-18 lat) zapraszamy 1 września (piątek) o godz. 16.00, s. 71, na spotkanie organizacyjne i zapisy do zespołów tanecznych „Parta-tury” i „Party-tura Fun”. Kierownik zespołów Beata Korczak-Kuzak.

Rodziców dzieci w wieku 1,5-4 lata zachęcamy do zapisania do najstarszej w mieście „Mini Akademii”, gdzie pod kierunkiem Elżbiety Kolusz poznają świat plastyki i nie tylko. Spotkanie dla Rodziców (można przyjść z dziećmi) 11 września (poniedziałek) o godz.17.00, s.44 w MOKu.

Z kolei zainteresowanych tradycją góralską zapraszamy do dołączenia do Dziecięcego Zespołu Góralskiego „Mali Śwarni”. Chętne dzieci w wieku 4-18 lat (szczególnie poszukiwani są chłopcy) zapraszamy na zajęcia Zespołu w dniu 15 września (piątek) o godz. 17.00 na salę widowiskową MOK.

Zapisy i szczegóły: Tomasz Szlaga, MOK Nowy Targ, tel. 18 266 21 32, email: [email protected]

Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu również ogłasza nabór na zajęcia organizowane w roku szkolnym 2017/2018. W ofercie: zajęcia plastyczne (ceramika, techniki różne, malarstwo na szkle, rzeźba w drewnie, plastyka, grafika, rysunek), muzyczne (zajęcia gry na gitarze elektrycznej, basowej, klasycznej, akustycznej), Klub szachowy i Klub modelarstwa lotniczego.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 15 września 2017 w sekretariacie PCK ul. Jana Kazimierza 20 w Nowym Targu .

NT24TV 24.08.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również