Kamery live
prognoza pogody

Wokół aury Wandy Rutkiewicz i nie tylko

2 lipca 2022 10:56

W dniu 28 czerwca w sali obrad Urzędu Miasta odbyło się spotkanie autorskie z Anną Kamińską zorganizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowym Targu. Anna Kamińska jest autorką kilku biografii m.in. wybitnych polskich himalaistek Wandy Rutkiewicz i Haliny Krüger- Syrokomskiej , a także Simony Kossak – buntowniczki z Białowieży.

Wokół aury Wandy Rutkiewicz i nie tylko

W trakcie spotkania pisarka przybliżyła czytelnikom osobowości tych fascynujących kobiet , ale również zdradziła niektóre tajemnice swojego warsztatu. Uczestnicy spotkania zostali wręcz zasypani intrygującymi faktami i anegdotami dotyczącymi bohaterek bestsellerowych biografii.

Po spotkaniu autorka obdarowała uczestników osobistymi dedykacjami w swoich książkach i na pewno znalazła nowe grono czytelników.

Wydarzenie zrealizowano w ramach programu „Edukacja kulturalna 2022” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Oprac. Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu

os 02.07.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również