Kamery live
prognoza pogody

Wielkie sukcesy Septymy

19 czerwca 2017 20:43

Najmłodsze solistki Studia Piosenki „Septyma” Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu zdobyły najwyższe laury w Małopolskim Konkursie Piosenki Angielskiej w Nowym Sączu. Ich starsza koleżanka - Julia Jarząbek - zdobyła z kolei I Miejsce w prestiżowym, Międzynarodowym Festiwalu Piosenki, który odbył się w Gdyni.

Wielkie sukcesy Septymy

Najmłodsze solistki Studia Piosenki „Septyma” Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu zdobyły najwyższe laury w Małopolskim Konkursie Piosenki Angielskiej w Nowym Sączu.

Najwyższą lokatę uzyskała 9 – letnia Edyta Limanówka, zdobywając w najmłodszej kategorii I miejsce. Dzielnie towarzyszyła jej Maja Łaś otrzymując II miejsce. Podobny rezultat odniosła starsza siostrzyczka Majki – Malwinka Łaś, która w kategorii klas 4-6 otrzymała II miejsce.

Natomiast starsza koleżanka „Septymek” – Julia Jarząbek – miała okazję zmierzyć się z najlepszymi solistami z Polski, USA i Ukrainy na jednym z prestiżowych festiwali w Polsce – w mieście Gdynia. W Międzynarodowym Festiwalu Piosenki uczestniczyło 500 wspaniałych wykonawców, wyłonionych wcześniej na drodze przesłuchań.

Obawy Julii były olbrzymie – bała się konfrontacji z najlepszymi…Okazało się, że podbiła serca jury, które zachwycone wykonaniem młodej artystki – przyznało jej I miejsce.

Dowiedziała się o tym w drodze na Koncert do Piwnicy pod Baranami w Krakowie, gdzie po wspaniałym wykonaniu otrzymała statuetkę oraz tytuł Talent Małopolski wraz z I miejscem.

To wielkie sukcesy Julii, która nadal pozostaje wspaniałą, pełną wdzięku, wrażliwości i skromności dziewczyną.

mat. prasowe

NT24TV 19.06.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również