Kamery live
prognoza pogody

Wielkie, lśniące SHOW pod hasłem “Tradycja jak Diament” – już w ten piątek!

28 sierpnia 2017 22:06
Wyciszenie Włącz dźwięk

POLKI FOLKI 7 to kolejna edycja Największego Pokazu Mody Folk w Kraju połączona z rozpoczęciem sezonu hokejowego. Szykuje się pełna wrażeń, lśniąca diamentami i urzekająca barwami impreza, podczas której odbędzie się próba pobicia Rekordu Guinessa w ilości osób ubranych w stroje regionalne, zgromadzonych w jednym miejscu. Góralu, góralko - nie może cię tam zabraknąć!

Moc atrakcji, jakie czekają przybyłych, przedstawia organizatorka i inicjatorka wydarzenia, projektantka Aneta Larysa Knap z Folk Design:

– Na dzień dobry przywita was fotobudka MP Events, w której będzie możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia. Następnie miło zaskoczy was prezent kosmetyczny z firmy Make up Revolution & Freedom Make up London, który otrzyma pierwszych 200 osób. To nie koniec atrakcji i podarunków – na przybyłych czekać będą także upominki przygotowane przez firmę Allmedica. Będzie też limuzyna Limo-Event.

Na tafli lodu umiejscowiony będzie 40 – metrowy wybieg, na którym zaprezentują się najpiękniejsze polki czyli góralki, choć gościnnie będzie można zobaczyć także modelkę z Indii.  Dziewczyny będą się prezentować w folkowych kreacjach, nie braknie hokejowych akcentów!

– Główna atrakcja, w której będziecie, mam nadzieję, czynnie uczestniczyć to ustalenie Rekordu Guinnessa! Integrujemy górali, czyli gromadzimy na trybunach jak największą ilość osób ubranych w strój ludowy/tradycyjny – nie stylizowany, nie inspirowany z całego obszaru Polski i tu także miła niespodzianka – każda osoba ubrana w tradycyjny strój regionalny ma darmowe wejścia na imprezę – zapowiada organizatorka. 

Będą wykonywane grupowe zdjęcia, a ich obszerna galeria zawiśnie na profilu Polki Folki.

– Was także zachęcamy – róbcie folkowe selfie i udostępniajcie na swoich profilach! 

Oprawę muzyczną wydarzenia będą stanowiły covery utworu “Diamond” Rihanny. Zapowiada się lśniące SHOW pod hasłem “Tradycja jak Diament” – które ma podkreślić, że naszym największym skarbem na Podhalu jest tradycja, także ta związana ze sportem hokejowym.

Informacje o biletach:

Sprzedaż biletów odbywa się w biurze MMKS w budynku lodowiska w dniu imprezy. Bilety będzie można też nabyć od godz 17-19 w kasach biletowych na lodowisku. Cena: 19 zł dorośli, 9 zł dzieci. Wszystkie osoby, które przybędą na wydarzenie w tradycyjnym (nie stylizowanym) stroju regionalnym, wchodzą za darmo!

Strona FB wydarzenia: https://web.facebook.com/POLKI-FOLKI-347035375408330/

 

„Tradycja jak Diament”

Miejska Hala Lodowa w Nowym Targu

01 września godz. 19:00

NT24TV 28.08.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również